دانشکده علوم قرآنی قم جنایت اسرائیل را محکوم کرد
  • 1402/07/26 - 14:35
  • - تعداد بازدید: 632
  • - تعداد بازدیدکننده: 626
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

دانشکده علوم قرآنی قم جنایت اسرائیل را محکوم کرد

دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشکده علوم قرآنی قم همراه با دانش آموزان مدرسه قرآنی «بهار نور معرفت» امروز با تجمع در محوطه حیاط دانشکده و سردادن شعار های الله اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جنایت رژیم صهیونیستی را در حمله به بیمارستان معمدانی در غزه محکوم کردند و آمادگی خود را برای هر گونه حمایت از مردم فلسطین اعلام نمودند.

حجت الاسلام بچاری در این تجمع با بیان پیشینه ای از یهودیان صهیونیست و تشکیل رژیم اسرائیل گفت:  دشنی یهود با اسلام و مسلمانان سابقه ای طولانی دارد و آنها حتی قبل از ظهور اسلام خود را برای دشمنی با دین اسلام آماده کرده بودند.

وی افزود: صهیونیست ها با چنین سابقه ای همواره به مسلمانان ضربه زده اند و از زمان تشکیل رژیم غاصب اسرائیل جنایات خود را به او رسانده اند تا جایی که مردم مظلوم فلسطین پس از سال ها تحمل ظلم و جنایت های این رژیم به این نتیجه رسیده اند که در برابر اسرائیل چاره ای جز مقاومت ندارند.

هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی قم اظهار داشت: این که برخی مطرح می کنند نیروهای مقاومت غزه با تحریک ایران وارد این میدان شدند حرفی اشتباه است و همان طور که مقام معظم رهبری اشاره کردند: وقتی که ظلم وجنایت از حد گذشت، باید منتظر طوفان بود و اینها نتیجه سال ها جنایت و وحشیگری اسرائیل است.   

وی در پایان با اشاره به این جمله امام خمینی(ره) که «اسرائیل باید از صحنه روزگار محو گردد» گفت: ان شاء الله با بیداری امت اسلامی این اتفاق به زودی خواهد افتاد و بشارت مقام معظم رهبری امام خامنه ای که فرموند: «اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید» تحقق خواهد یافت.

  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 361
کلمات کلیدی
مدیر سایت قم
خبرنگار

مدیر سایت قم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید